Кошик
6034 відгуків

Мінімальна сума накладеного платежу від 250 грн!

Інтернет-магазин дитячих товарів «Кузя»
+380 (67) 430-36-99
+380 (67) 294-02-04
+380 (99) 101-68-00

Основні вимоги до дитячих іграшок

Основні вимоги до дитячих іграшок

Всі види діяльності дитини відбуваються в предметній середовищі. Чим різноманітніше вона, тим активніше розвивається малюк. І, навпаки, в умовах предметного вакууму, у дитини виникає апатія, зникає природна потреба щомиті дізнаватися щось нове. Тому, батькам необхідно піклуватися не тільки про харчування і покупку в Україні дитячого одягу, але і про правильному виборі іграшок. Вони потрібні не для розваги, а виконують найважливішу роль у гармонійному розвитку дитини. На щастя, вибір іграшок на українському ринку дуже широкий. Достаток пропозицій, природне бажання батьків порадувати малюка може збити з пантелику. В цьому немає нічого страшного. Бажаєте купувати в магазині дитячих товарів іграшки, які принесуть максимальну користь для розвитку малюка? Потрібно лише ознайомитися з основними вимогами до них.

Як визначити безпеку дитячих іграшок?

купити дитячі іграшки недорого у вінниці в інтернет магазині дитячих товарів КузяКупуйте дитячі іграшки в магазинах, які надають сертифікати відповідності та інші документи, що підтверджують гігієнічні вимоги. Якщо у вашому місті це неможливо, скористайтеся послугами сайту «Кузя». Всі товари нашого каталогу відповідають найвищим стандартам якості і безпеки. Купуючи неперевірені іграшки, ви піддаєте здоров'я і життя своєї дитини небезпеки:

  • Отруєння токсичними речовинами. Такі випадки зафіксовані лікарями і санітарними випадками. Токсичні речовини присутні навіть у брязкальцях, які малюки запихають в рот.
  • Не перевіряючи сертифікати, ви ризикуєте придбати дитячі іграшки, виготовлені з матеріалів з високим вмістом хімічних речовин-алергенів, в тому числі, формальдегідів. Вони викликають цілий ряд захворювань дихальної системи і, як наслідок, хронічних патологій всього організму.
  • Якість визначається конструкційними особливостями, формами і надійністю кріплення елементів. Перш, ніж купити в інтернет магазині іграшку, обов'язково перевірте, чи не має вона гострих граней або інших потенційно небезпечних дефектів. Погано закріплені дрібні деталі можуть відвалитися і потрапити в дихальні шляхи дитини. Якщо ви купуєте електричну іграшку, переконайтеся, що напруга відповідає нормі.
  • Купуючи недорого в магазині дитячий одяг та іграшки, обов'язково перевірте наявність сертифіката про пожежної безпеки. Всі товари цієї категорії повинні бути виготовлені з матеріалів, які не спалахують при контакті з вогнем або нагрівальними приладами.

Ми не дарма приділили цьому питанню настільки великий обсяг. Багато батьків просто не знають про вимоги до безпеки і, навіть не підозрюючи цього, піддають життя і здоров'я свого малюка небезпеки. Ви напевно помічали в каталозі дитячих товарів фігурки забавних чудовиськ, монстрів, електронні іграшки, що видають неприємні різкі звуки. У більшості дорослих сформована психіка і міцна, розвинене здорове почуття гумору. Але у маленьких діток справи йдуть зовсім інакше. Дитина до 5 років-поки не має потрібного життєвого досвіду. Варто знати, що малюки надзвичайно емоційні, чутливі і мають неймовірно багатою фантазією. Вибираючи інтернет магазині дитячих товарів нові іграшки для малюка, пам'ятайте – вони повинні бути добрими і приємними в усіх відношеннях. У ранньому віці дитина тільки починає пізнавати світ, вчиться відрізняти небезпечне по-справжньому і небезпечне «понарошку». Він може злякатися навіть зовсім нешкідливою на погляд дорослого іграшки, не вміють перемагати і осмислювати свій страх і, таким чином, впоратися з ним.

Яким іграшкам у каталозі інтернет магазину «Кузя» віддати перевагу?

купити дитячі іграшки недорого у вінниці в інтернет магазині дитячих товарів КузяДуже важливий функціональний критерій – поліфункціональність. Якщо дорослий може придумати 3-4 варіанти гри з певним виробом, відмінно. У цієї іграшки шикарний потенціал. Дитина напевно здатний створити набагато більше захоплюючих сценаріїв ігор. Для розвитку предметної діяльності ми рекомендуємо вибрати в інтернет магазині іграшок Кuzya совочки, відерця і лопатки; сачки для виловлювання іграшок, вудки з магнітиками; лялькові будиночки і кухоньки з посудом. Також в ранньому віці надзвичайно корисні динамічні іграшки: дзиґа, неваляшка, конячка-качалка, м'ячики, заводні ляльки та машинки.

Дуже важливі сюжетні ігри. Для них необхідно придбати в інтернет магазині дитячих товарів хоча б кілька ляльок різного розміру і виду, наприклад, Барбі, Кен і пупси. Підберіть для них меблі, кухонне начиння, предмети гігієни, продукти харчування. Також, у нашому каталозі представлені відмінні набори фігурок тварин. Важливо, щоб вони були якщо не точною копією, то хоча б максимально реалістичним аналогом вигляду тварини. Хлопчикам магазин «Кузя» пропонує набори машинок: вантажівки, в яких можна перевозити кубики і безліч інших предметів, гоночні, пожежні автомобілі, швидка допомога. Поряд з реалістичними іграшками, для повноцінної гри необхідні нейтральні предмети невизначеного призначення. Брусочки та кубики різних розмірів, кільця і кульки, шматочки тканин і безліч інших повсякденних у поданні дорослого речей для дитини є безкраїм простором для фантазії, з якими можна придумати захоплюючу гру.

Мережа магазинів дитячих товарів «Кузя» у Вінниці пропонує широкий вибір конструкторів. Вони необхідні для розвитку пізнавальної діяльності і логіки. Освоєння навичок мовлення та навчання читання може відбуватися в невимушеній та захоплюючій формі, якщо ви запропонуєте дитині барвисті абетки, інтерактивні плакати, іграшкові ноутбуки і планшети. В інтернет магазині «Кузя» можна придбати не тільки іграшки. Ми пропонуємо широкий спектр товарів для дитячої творчості. Набори для ліплення та малювання, мозаїка, мольберти – все це необхідно дитині. Кожен маленький чоловічок володіє величезним творчим потенціалом. Батьки зобов'язані надати допомогу в його розвитку.

Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner