Кошик
4314 відгуків

Мінімальна сума накладеного платежу від 250 грн!

Інтернет-магазин дитячих товарів «Кузя»
+380 (67) 430-36-99
+380 (67) 294-02-04
+380 (99) 101-68-00

Як вибрати іграшки для дитини?

Як вибрати іграшки для дитини?

Магазин дитячих товарів «Кузя» пропонує широкий асортимент для малюків. Ви зможете вибрати все, що необхідно новонародженій, та придбати якісні вироби за дуже вигідною вартості. В першу чергу, тато і мама турбуються про харчування і одягу для малюка. Ми звернули увагу, що вибір перших іграшок в каталозі дитячих товарів більшість дорослих робить, керуючись емоціями та власними смаковими уподобаннями. Батьки та друзі сім'ї купують самі яскраві і кумедні брязкальця, підвіски і музичні каруселі, ляльки та машинки. У цьому немає нічого дивного і поганого – в кожному дорослому живе маленька дитина, яка проявляється себе з повною силою в процесі покупки іграшок в інтернет магазині.

Але, якщо мова йде про немовля, педіатри рекомендують використовувати і раціональний підхід. Іграшки слід підбирати, виходячи з віку дитини, його фізіологічних характеристик. Також, обов'язково враховуйте, які освоює навички і розвиває дитина на даному етапі. Всім, хто бажає купити дитячі іграшки, необхідно пам'ятати – вони потрібні не тільки для розваг і допомагають малюкові формувати вміння, відповідні певного віку.

Що вибрати з дитячих іграшок для новонародженого?

купити дитячі іграшки недорого у вінниці в інтернет магазині дитячих товарів КузяУ перші дні життя у дитини поки знижена гострота зору і слуху. До 2-х місяців ці почуття активно розвиваються. Тому, на цьому етапі лікарі рекомендують купити в інтернет магазині іграшки з м'яким і приємним звуком: брязкальця, музичні каруселі, дзвіночки. З 2-тижневого віку малюк починає вловлювати руху великих предметів. Для розвитку зору на цьому етапі краще вибирати іграшки овальної форми. Також, вони повинні розміщуватися від вічко малюка на відстані 30-40 см – це самий зручний варіант для фокусування погляду.

У каталозі магазина «Кузя» представлені іграшки в повному колірному спектрі. В цей період малюк починає розрізняти відтінки в певній послідовності – червоний, жовтий, зелений, синій. Для формування зорового сприйняття рекомендується купувати іграшки яскравих і контрастних кольорів.

Дитячі іграшки для віку 3-4 місяці

У цьому віці дитині знадобляться нові іграшки. Він навчається хапати предмети і утримувати їх в ручках. Вибирайте в мережі магазинів дитячих товарів «Кузя» у Вінниці іграшки, зручні для захоплення. Бажано, щоб вони мали невеликі поглиблення для пальчиків. Ідеальний варіант – брязкальця у види льодяника на паличці або бублики. Зручний діаметр – не менше 2 див. Також у 2-4 місяці у дитини починає формуватися дрібна моторика рук і тактильне сприйняття. Для гармонійного розвитку придбайте на сайті «Кузя» ігрові килимки для новонароджених з можливістю підвішувати різні брязкальця і м'які іграшки на відстані витягнутої ручки.

Дитячі іграшки для віку 5-6 місяців

У цьому віці арсенал рухів малюка істотно і дуже швидко розширюється. Знижується м'язова напруга, розвивається точність рухів і зоровий контроль за ними. Дитина хапає і тягне до рота все, що потрапляє в руки, кидає і піднімає предмети, повзає, намагається вставати, тримаючись за опору. У цей період виберіть для нього в інтернет магазині дитячих товарів іграшки, які дозволять розвинути загальну моторику і тактильні відчуття. Відмінним вибором стануть м'які книжки і кубики, пластикові або текстильні м'ячики, брязкальця з ручками і прорізувачами, інерційні та музичні іграшки.

Дитячі іграшки для віку 7-10 місяців

купити дитячі іграшки недорого у вінниці в інтернет магазині дитячих товарів КузяУ цей період розвивається дрібна моторика. Все, що малюк робить руками, – зачіпає і обмацує предмети, збирає або розкидає іграшки, рве папір, ламає і перекидає різні речі, – важливо для розвитку інтелекту і творчих задатків. Підберіть в інтернет магазині дитячих товарів Кuzya максимально різноманітний спектр іграшок. Вони повинні відрізнятися за формою, матеріалами, колірним рішенням. Вже можна купувати складні, розбірні, що відкриваються і закриваються, рухаються іграшки.

Дитячі іграшки для віку 11-12 місяців

У цей період у малюка розвивається логічне мислення. Тому, батькам рекомендується вибрати на сайті «Кузя» іграшки, які розвивають побудова причинно-наслідкових зв'язків. Для цієї мети відмінно підходять найпростіші конструктори, пірамідки, музичні прилади з різними звуками і мелодіями, піаніно, машинки з дверцятами, пупси з рухомими елементами. Юла – ідеальна іграшка для однорічної дитини. Також, більшість діток в цьому віці починають ходити. Дитячі іграшки-каталки в інтернет магазині дитячих товарів дозволять зробити процес освоєння цього важливого навички більш безпечним і захоплюючим.

Ми описали лише дуже узагальнені риси періодів розвитку малюків. Кожна дитина унікальний і освоює різні навички за індивідуальним графіком. Але інформація, викладена у статті, допоможе батькам підібрати найкращі іграшки для малюка. Якщо у вас виникли додаткові питання, консультанти інтернет магазину «Кузя» завжди готові надати кваліфіковану допомогу. Дзвоніть і пишіть нам – для всіх співробітників сайту дуже важливо, щоб ви і ваш малюк отримали максимальне задоволення від покупок. Натисніть на посилання щоб дізнатися основні вимоги щоб придбати дитячі іграшки в Вінниці
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner