Як вибрати якісну м'яку іграшку?

Забавні і затишні, всіма улюблені м'які іграшки з'явилися на світ лише наприкінці XIX століття, але практично відразу ж завоювали серця не тільки малюків, а й їхніх батьків. Дівчатам м'які звірятка замінили ляльок. Навіть хлопчаки, яким не пристало грати в ляльки, сміливо заводять собі плюшевих улюбленців.
Кожен з нас обов'язково пам'ятає свою улюблену м'яку іграшку, якою довірялися найпотаємніші таємниці і призначалися щирі дитячі обійми. З плином часу нічого не змінилося, діти як і раніше заводять собі м'яких і пухнастих іграшкових друзів. От тільки батькам тепер представляється набагато більший вибір м'яких іграшок, а тому часто постає питання: яка ж іграшка підійде улюбленому чаду, але при цьому буде якісна і безпечна?
Вибираємо якісну м'яку іграшку
Вирушаючи у «Дитячий світ» за м'якою іграшкою, пам'ятайте, що її якість і матеріал виготовлення можу впливати на здоров'я дитини. Отже, до вибору іграшки потрібно підходити дуже відповідально.
Малюки до трьох років
Вони дуже люблять пробувати свої іграшки «на зубок», тому краще утриматися від покупки пухнастих іграшок. Віддайте перевагу іграшкам середнього розміру з міцних і гладких натуральних тканин, а також без дрібних пластмасових деталей(очей, носа, вусів), які можуть бути відірвані і проковтнуті. Прослідкуйте, щоб на бирці було зазначено, що дана іграшка призначена для вікової категорії вашої дитини.
Діти від трьох до семи років
Максимальна вага іграшки не повинен перевищувати 400 грамів, це пояснюється тим, що масивна і важка іграшка може придавити малюка.
Зверніть увагу на міцність ворсу, він не повинен легко відходити від основи, і на міцність швів, яким належить надійно утримувати набивання іграшки всередині.
Очі, носи, вуса і інші пластикові деталі не повинні легко відриватися і бути гострими.
Добре, якщо іграшка легко переться в домашніх умовах. Адже діти спочатку буквально не розлучаються зі своїм плюшевим улюбленцем — грають, гуляють, їдять і засипають з ним в обнімку.
Зовнішній вигляд м'якої іграшки
Окремої уваги заслуговує зовнішній вигляд іграшки, від якого залежать її розвивають здібності. В ідеалі іграшка повинна мати реалістичний вигляд, а її форми і пропорції повинні максимально відповідати прототипу. Дитячі психологи прийшли до висновку, що через свої іграшки малюки сприймають навколишній світ і реальність, формують свій світогляд і світорозуміння.
Догляд за м'якими іграшками
М'яку іграшку потрібно регулярно чистити, оскільки ворс дуже швидко накопичує пил і бруд. Зазвичай прання в домашніх умовах не шкодить матеріалів з яких виготовлена іграшка. Але якщо випрати іграшку будинку важко, віддаючи в хімчистку плюшевого улюбленця, наполягайте на застосуванні нових нешкідливих засобів для його чищення.
Іграшка — відображення навколишнього світу
Обов'язково розкажіть дитині про його іграшці. Якщо це тваринка, нехай порівняє її з зображенням на картинці, відзначить відмінності і дасть ім'я своєму новому другові. Якщо іграшка зображує казкового персонажа, перечитайте цю казку знову. Не забувайте, дитяча м'яка іграшка, це не тільки вірний друг вашого малюка, але і його перший вчитель!
- ЯК ВИБРАТИ ГАРНУ ЛЯЛЬКУ ДЛЯ ДІВЧИНКИЧасто батьки не можуть розібратися, яка лялька підійде їхньої дочки. Рсскажем, які види ляльок продаються в наших магазинах, за якими критеріями слід вибирати іграшку, і яке значення при виборі ляльки має вік її маленької господині.Повна версія статті